Mājas > Jaunumi > Saturs
Ķīna, metināšanas iekārtu rūpniecība ziņojums 2014 2017
Mar 11, 2016

NEW YORK, 9 marts 2015/PRNewswire / - kopš 21. gadsimtā, Ķīna ir redzējuši metināšanas iekārtu nozares straujā attīstība, un kas ir kļuvis worldand #39; s lielākais ražotājs un eksportētājs metināšanas iekārtas. 2013. gadā, uzņēmumiem ar gada pārdošanas ieņēmumus virs RMB20 miljoni metināšanas un griešanas iekārtu rūpniecībā sasniegt RMB41.18 miljardiem euro, kas veido ieņēmumu gada pieaugums 19.49 %. No janvāra līdz oktobra 2014, šie uzņēmumi ieguva RMB34.29 miljardi ieņēmumus.

Ķīna, metināšanas iekārtu nozare galvenokārt ietver loka metināšanas iekārtas, pretestības metināšanas iekārtas, metināšanas automatizācija (speciālu iekārtu automatizācija + metināšanas centra automatizācijas), īpašas metināšanas iekārtas, palīgierīces un apdari. 2013. gadā, loka metināšanas iekārtas, pretestības metināšanas iekārtas, metināšanas automatizācija (speciālu iekārtu automatizācija + metināšanas centra automatizācijas) un īpašas metināšanas iekārta aizņem 68.14 %, 3.68 %, 8.39 % un 9.69 % tirgus daļu attiecīgi pēc ieņēmumiem. Automatizācijas iekārtām un metināšanas roboti ir izstrādājuši radikāli pēdējos gados.

Konkurētspējīga rūpniecība metināšanas iekārta ir vidējas koncentrācijas līmenis. Šobrīd pastāv aptuveni 1500 uzņēmumu Ķīnas metināšanas un griešanas iekārtas rūpniecības un vairāk nekā 20 uzņēmumiem, no tiem katrs saprotam gada izlaides vērtību virs RMB100 miljoni. Tirgus dalībniekiem aptvertu ārvalstu kompānijām - Panasonic, OTC, ITW un ESAB Group un vietējiem partneriem - Riland, Jasic tehnoloģiju, Pekinas LAIKA tehnoloģijas un Šanhajas Hugong.

Ārvalstu uzņēmumi mērķtiecīgi vidējas un augstas klases tirgiem. Tangshan Panasonic ir vienmēr ieņēma vadošo Ķīnas tirgū pēc ieņēmumiem, ar plašu produktu, kas aptver gandrīz visas rūpniecības nozares. Kā līderis šajā jomā metināšanas robotus, OTC ir divi tirdzniecības un servisa uzņēmumi Ķīnā, divas ražošanas bāzes (Mudanjiang un Qingdao) un četras mācību centriem. ITWand #39; s Pekinas Miller galvenokārt ražo DW un DS sērijas gāzes metināšanas iekārta aizsargā un pārvalda tirdzniecību un pakalpojumiem ITW metināšanas produktus vietējā tirgū. ESAB Group ir izveidojusi četras rūpnīcas un procesa centrā Zhangjiagang, Yantai, Wuxi un citās vietās ar Ķīnu, saistīti ar metināšanas iekārtas, metināšanas materiāli, automatizācijas un griešanas mašīna un priekšroku dodot tādās nozarēs kā enerģijas, celtniecības tehnika, transports, kuģu būves un ārzonas platformas izveidi.

Ķīnas uzņēmumi iezīmēt vidēja un zema-end tirgos un tie ir pakāpeniski aizstāj tradicionālā loka un pretestības metināšanas iekārtu tirgu ārvalstu zīmolus. Riland, Jasic tehnoloģijas un Pekinas LAIKA tehnoloģijas ir plašu produktu līnijas un veikt vadošās pozīcijas vietējā tirgū. Daži ražotāji ir materializēt vērā lauku metināšanas automatizācija un roboti, piemēram, Jasic tehnoloģija, Huayilong un Šanhajas Hugong ražot metināšanas robotus, sadarbojoties ar ABB, Kawasaki Heavy Industries un citiem ārvalstu uzņēmumiem.

Ziņojumā galvenokārt ir šādi:
Pārskats par Ķīnu, metināšanas iekārtu nozari, tostarp, definīciju, klasifikācijas, ražošanas ķēdē, politiku, noteikumiem, tirgus lielums, reģionālajos tirgos, importa andamp; eksporta konkurences ainavā un turpmākās attīstības tendences;
Ražošanu, pārdošanu, noliktavas un konkurences modeli tirgus segmentus, tostarp loka metināšanas iekārtas, pretestības metināšanas iekārta, īpašas metināšanas iekārtas un automatizēta metināšanas iekārtas;
Profilu, finansiālo stāvokli, produkciju, pārdošanas apjoms, galvenajiem klientiem, flagmaņa produktu, R andamp; D, ražošanas bāzes un seši ārvalstu uzņēmumi (ieskaitot Panasonic, Obara, Lincoln Electric, ESAB, OTC un ITW), kā arī 12 iekšzemes ražotājiem (Riland, Jasic tehnoloģiju, Pekinas LAIKA tehnoloģijām, Shanghai Hugong, Huaheng, metināšanas, Kaierda un Shandong Aotai) tehniskais raksturojums