Mājas > Jaunumi > Saturs
CNC plazmas griešanas mašīna caurulēm
Jun 17, 2016

CNC plazmas griešanas mašīna caurulēm


Produkta apraksts


Iezīmes:
1. aprīkota ar profesionālu vadības sistēmu dažādu veidu izcirtņi, ieskaitot trejgabali, miters, segli, centerline nobīdēm, vairākos krustojumos, elkoņu atbalstiem, gusset automāti; apaļa, taisnstūra, redzēju, griezti, pārklājas cauruļu atveres, kluči atkārtoti ar aksiālo nobīdēm un bāzes vai darba punktu nobīdēm un cita veida krustojošos izcirtņi.


2. precīzs liešanas daļas un stingrus ražošanas un testēšanas procedūras nodrošina augstu precizitāti, uzticamību un izturību.


3. integrēti ar spēcīgu Canadaand #39; s specializētu programmēšanas un skaitļošanas moduļi sarežģītas liela tērauda konstrukciju būvniecība, tas var radīt CNC kodus no AutoCAD zīmējumiem saglabāt uzņēmēju un engineersand #39; laiks. Un šie moduļi ir saderīgi ar IGES, DXF, SAT un STL failus.


4.Automatic, servo, kas augstuma uzrādes sistēma virza kompensē vertikālo stāvokli, kārtu izejas caurulei. Padeves un izejošo plūsmu konveijeri pieejams iekraušanai/izkraušanai.


5.3D ekspluatācijas saskarne viegli operācijai.

Lietošana:
CNC cauruļu profesionālo griešanasmašīnalabi izmanto tērauda konstrukcija: arēnas/stadioni, tilti, atrakcijas, izstāžu centros, lidostās; Apstrādāt nozares: cauruļvadu, sliedes, kolektorus, siltummaiņi, apkures katli, spiedtvertnes, elektrostacijas, rūpnīcās; Cauruļvadu būves:, ventilācijas darbus; Jūrā: zemūdens struktūras, jack-ups, kodieniem, heli klājiem.

  • Tips: Griešanas mašīna

  • Griešanas mašīnas tips: CNC griešanas mašīna

  • Automatizācija: automātiska

  • Lāpa veids: Flame/plazma

  • Lietojumprogramma: Mašīnas andamp; Aparatūras

  • HS kods: 8461500090