Mājas > Jaunumi > Saturs
Metālu pulveru Industries Federation nosaukumus mūža sasniegumu balvas ieguvējs
Mar 14, 2016

Metāla pulvera Industries Federation, Princeton, NJ, ir izvēlējusies, William F. Jandeska Jr, FAPMI, prezidents no Midwest metalurģijas SIA un projekta vadītājs, pulvermetalurģijas tehnoloģiju centrs saņem Kempton H. Roll PM Lifetime Achievement balvu.

Jandeska ir izstrādājis inovatīvu komponenti un attiecības starp piegādātājiem un kreditoriem pulvermetalurģijas (PM) jomā. Viņš ir veicinājusi PM vairāk nekā 44 gadus Apvienotās iesaistot daļu Darinātāji un lietotāju Kopiena, kas ir skaidrs, ar viņa atbalstu un vadības darbībā MPIF APMI, SAE un ASM pastāvīgu izaugsmi. Viņš ir saņēmis vairākas balvas, kopīgi vada nozares konferences un tehnisko dēļi, sarakstīt un prezentēts rūpniecības notikumiem daudzi dokumenti.

Sākot savu karjeru kā interns pie ASV tērauda un kāpurķēžu traktoru, Jandeska strādāja aizpildot viņa bakalaura, maģistra un doktora grādiem no Ilinoisas universitātē. Pabeidzot savu grādu, viņš strādāja vispārējo motoriem pētniecības laboratorijās jau 20 gadus. Viņš pēc tam pievienojās GM globālais piedziņas grupa kā pārvaldnieks PM tehnoloģiju un izpildes priekšmets eksperts PM radošās komanda, pozīcijas, viņš tur, līdz viņa pensijas 2006. gadā.

Lifetime Achievement balvu atzītas personas ar izcilu veikumu un sasniegumus, kuri veltīja savu karjeru un dzīves iesaistīšanas jomā PM un saistītām tehnoloģijām. Tas ir trešo reizi balva piešķirta kopš tā izveides 2007.