Mājas > Jaunumi > Saturs
STC pavasara sanāksme
Mar 13, 2016

EWI ir naftas andamp; Gāzes stratēģisko tehnoloģiju komiteja (STC) rīkos nākamā gada pavasara sanāksmē par otrdiena, marts 22, 2016, pie Houston Marriott enerģijas koridora Hjūstonā, Teksasā. Šo dienu ilgā tikšanās mērķis ir prezentēt rezultātus no pašreizējām programmām, apspriest nākamās veicamās darbības, lai šos projektus un noteikt iespējamo tvērumu darbs nākotnes projektiem, tikties ar materiāliem, kas savieno nozares vajadzībām.


Notikums būs starta vakariņas signālus uztverošās pirmdien, 21. marts plkst 6:30, par STC locekļus un Non.

Otrdiena, marts 22, pievienojieties mums STC locekļiem tikai sesijā no 9 AM - 12 PM, featuring laipni andamp; SNN atjaunināšana, projekta gaitu pie šādiem projektiem: metināšanas no augstas izturības tērauda Plate Offshore Applications (54216STC), palīgmateriālu Arktikas pakalpojumu (54873STC) un jaunāko informāciju par saistīto EWI IRandamp šuves raksturošanai; D Projekti.

Locekļus un Non pusdienas tiks piegādāts pusdienlaikā par 22. Locekļus un Non patiks sastāvā STC īsu ievadu un FY16 projektu pieteikumus (ieskaitot stāvvada nogurums dizaina uzlabojumi, metināšanas no augstas izturības tērauda plaķēti cauruļu, Fracture stingrību trieciena testa korelācijas un Arktikas šuves izlietojamo projekta turpinājums) pēcpusdienā.