Mājas > Jaunumi > Saturs
What ' s pre-izgatavošana cauruļvadu spoles
May 05, 2016

Pre-Pipe spoles cauruļveida rūpnieciskās ražošanas līniju izgatavošana

Cauruļu spolēm ir izgatavotas no izejas caurules un cauruļu piederumi (piem., līkumi, atloki, trejgabali utt.) skaitu izgatavošanu veikalos. Izejas caurules ir piegriezta nepieciešamā izmēra un pārcēlās ar cauruļu armatūru montāžas galda, kur daži komponenti ir aprīkoti kopā (t.i. īslaicīgi savienoti). Iegūtais kompleksa (daļa no galīgā cauruļu tītavas) turpina ar metināšanas operācijās (t.i., pastāvīgi savienots) pirms tā nonāk atpakaļ pie montāžas galdu un saņem aprīkotas ar spoli pamatelementiem.

Spoli, montāžas un metināšanas var iedalīt divu veidu:

  1. -Montāžas un metināšanas roll

  2. -Montāžas un metināšanas vietā


Roll montāžas un metināšanas nozīmē galveno cauruli var ieslēgt pēc velmēšanas mašīnas un montieri un metinātājs nav mainīt savu stāvokli, lai veiktu operāciju, tā kā pozīciju uzstādīšanas un metināšanas rodas, ja vienas vai vairāku nozaru galveno cauruli pārsniegt robežu likvidēšana. Šādā gadījumā montierim vai metinātājs ir pārvietoties palaist, lai veiktu uzstādīšanu vai metināšanas galveno cauruli. Tā rezultātā pozīciju uzstādīšanas un metināšanas parasti aizņem vairāk laika, lai pabeigtu nekā roll montāžas un metināšanas. Lai samazinātu pozīciju skaits uzstādīšanas un metināšanas ir viens no mērķiem ir cauruļu tītavas izgatavošanas secību.


Veikals pre-Fabrication cauruļu spoles ir pierādīts veids, kā lauka instalācijas izmaksu samazināšanu, vienlaikus nodrošinot augstākās kvalitātes produktiem, ko gatavo.
Cauruļu spolēm ir bieži uzmavveida sekmēt savienojumu ar citas spoles. Šīs spoles izgatavošanu parasti tiek veikta speciālistu izgatavošanas uzņēmumi, kas ir aprīkotas ar nepieciešamo infrastruktūru.
Darinātāji speciālists strādā saskaņā ar noteiktu kvalitātes vadības kritērijus, lai nodrošinātu precizitāti izgatavošanu roper ietilptu vietā sasniegšanai un uzturēšanai nepieciešamo tehniskos parametrus nosaka klients.